• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gokhanaycom
  • https://twitter.com/gokhanaycom
  • https://www.instagram.com/gokhanaycom/
  • https://www.youtube.com/c/gokhanaycom
    • 2010 yılından beri sizlerle...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam148
Toplam Ziyaret1937830
DKAB AKADEMİ OYUN
DKAB TABU OYUNU
OKUL ZİLİ SESLERİ
SINAV GÖREVİ

Kaligrafi Kursumuza Katılanların Görüşleri

Whatsapp Kaligrafi Kursumuza Katılanların Görüşleri


Yazı yazmayı seven birisi olarak kursa katılanların  yorumlarından etkilendim ve bende kaligrafi kursuna başladım.Bu yazı sürecinde kendimle ilgili farkındalıklarım oldu. Sabrın her işte olmazsa olmaz olduğunu idrak ediyor insan.Kendime koyduğum sınırları farkettim. Hocamızda bayağa sabırlı tabi olması gereken aşamaya gelene kadar göstermeye videolarla anlatmaya devam ediyor. İlerleyen süreçte güzel yazılar ortaya çıkınca mutlu oluyosunuz ve vazgeçmemenin önemini anlıyorsunuz. Sanatın insan ruhuna olan hitabı kaçınılmaz.Hocamızın sayfasındaki eserleri de tecrübe ve azmini ortaya koymaktadır.


*******************************************

Hocam 42 yaşındayım.Uzun zamandır kaligrafiye merakım var.Bu yazıları gördüğümde hep iç geçirirdim. Sizin uzaktan kurs verdiğinizi görünce bu şekilde uzaktan olur mu acaba diye düşündüm. Ama sizin bu konudaki yetkinliğinizi görünce katılmaya karar verdim. İyi ki başlamışım hocam.Gün geçtikçe daha güzel yazmaya başladığımı farkettim.İnşallah daha da iyi olacak.Her şey için teşekkürler...


*******************************************

Benim adım Gülsena. 8 Yaşındayım.Bence çok güzel bir kurs. Bence olması gerektiği gibi gidiyor. Bence faydalı.Hem kim kaligrafi öğrenmek istemez ki? Whatsapp mesajlarıyla öğrenmek ilginç bir duygu. 

******************************************

İsmim İclal. 13 yaşındayım. Bu kursa başlamak hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Yazı yazmayı seviyorum kaligrafiyle de bu yönden becerimi üst noktalara taşıma, tecrübe sahibi olma ve sanat yönünden kendime gelecek için bir yatırım yapma amaçlı hedeflerime ulaşıyorum. Uzaktan olması, istediğim zaman yazabilmem için çok iyi bir fırsat. Yaptığım hataları nazikçe söyleyip beni sıkmayan hocama teşekkür ederim.

*******************************************

Yaşım 42 olmasına rağmen uzun zamandır kaligrafi öğrenmek istiyor ancak yaşadığım illerde bir kurs bulamıyordum. Kocaeli'ye gelince de pandemi sürecinde oluşumuzdan dolayı bu arayıştan vazgeçtim. Hocamın facebooktaki kurs duyurusunu  gördüğümde uzaktan olabilir mi diye tereddüt etsemde madem şu anda bir kursa gidemeyeceğim denemekten zarar gelmez dedim.Hocam çalışmalarımı bana video ile gönderiyor.Ben de ödevlerimi ona gönderiyorum.Yapabildiysem yeni dersimi veriyor.Yoksa da çalışmaya devam ediyorum.Yapamadığım noktalarda da hocam püf noktalarını öğreterek başarmamı sağlıyor.İnşallah böyle devam edersek duygularımı güzel yazımla ifade edebileceğime inanıyorum.Değerli hocama böyle bir çalışma yaptığı için çok teşekkür ediyorum.

*******************************************

Siteyi ziyaret edipte kaligrafi ile ilgilenenlere fikir olması açısından yazmak istedim.  Öncelikle 43 yaşında biri olarak, burada daha önce yazan öğrencilerin görüşlerinden de anlaşıldığı üzere kaligrafi öğrenmek için yaşın hiç bir önemi olmadığını söylemek isterim. Yaz tatilimin bir ayını kaligrafiye ayırarak bu yolculuğa  başladım fakat kişisel sebeplerden dolayı daha erken bırakmak durumunda kaldım. Yine de çok yoğun, verimli ve teknik olarakta olsa hedefime ulaştığım bir kurs oldu benim için.  Gökhan hocamın benim hızıma uyarak gece gündüz demeden ödevlerimi kontrol etmesi, her defasında yanlışlarımı birebir yazarak doğru tekniğe yönlendirici açıklamalar yapması vede sorularımın hiç birini önemsememezlik etmeden cevaplaması ( naçizane  benim şahsi görüşüme göre) bu işi severek yaptığını ve iyi bir öğretici olduğunu gösteriyor. " Ben de kaligrafi öğrenmek istiyorum " diyenler varsa kesinlikle Gökhan hocamın sunduğu bu online firsati değerlendirmeli ...ANKARA NAMAZ
DKAB TELEGRAM GRUBU
İLAHİ KOROSU
SEÇME ŞİİRLER
TAVSİYE FİLMLER
BİLİŞİM KURSU
Etkinlikler
AFAD DEPREM