• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gokhanaycom
  • https://twitter.com/gokhanaycom
  • https://www.instagram.com/gokhanaycom/
  • https://www.youtube.com/c/gokhanaycom
    • Peygamberimizin Hayatı - Oratoryo Gösterisi
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam311
Toplam Ziyaret2184580
DKAB TABU
SINAV GÖREVİ
ETKİNLİK
AFAD DEPREM

Kaligrafi Kursumuza Katılanların Görüşleri

Whatsapp Kaligrafi Kursumuza Katılanların Görüşleri

Hocamız işinin ehli, titiz ve özverili. Kaligrafiyi tüm incelikleri, detayları ile anlattı. Tüm eskizlerimi tek tek inceledi ve dönüş yaptı. Çok verimli, zevkli bir çalışma süreciydi. Verdiği ödevlerle, yaptırdığı çalışmalarla süreç içindeki gelişimi kendinizin de fark etmesini sağlıyor.

Sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki; kaligrafi dersleri ile sadece yazı stili değil, bir disiplini öğreniyorsunuz. Katıldığım en verimli kurstu. Hocamıza çok teşekkür ediyorum.


Hocam açıkçası bu kadar verimli geçeceğini düşünmemiştim. Kaligrafi yıllardır istediğim bir eğitimdi. Önceki yıllarda hizmet içi egitimlerde aciyorlardi ama uzun zamandır ona da rast gelmedim. Bulunduğum yerde de böyle bir kurs açılmadı.Online nasıl olur ki verim alabilir miyim diye tereddütlerim vardı . Ama hepsini yendim sayenizde. Emeğinize sağlık. İyi ki böyle bir platform üzerinden öğretme işine başlamışsınız. Çok çok teşekkür ederim.

 

 

32 yaşındayım. Her zaman kaligrafi yazılarını gördüğümde iç geçirirdim. Yazım kötü olduğu için de yapamam diye düşünüyordum. Gökhan hocamın sitesini incelerken online kaligrafi reklamını gördüğümde bir cesaret başlayayım dedim. İyi ki başlamışım. Hayatımda aldığım en güzel kararlardan biri oldu. Gökhan hocam naif ve profesyonel anlatımıyla, gece gündüz demeden çalışmalarımı çok sıkı takip etti. Sanatını aşkla yapan birisi. Bende hocamın bu sanatından istifade etmiş oldum. Sizlerinde kursla alakalı aklınızda soru işareti varsa hiç tereddüt etmeden başlayın derim. Verdiğiniz emekler için çok teşekkür ederim.

 

Yazı yazmayı seven birisi olarak kursa katılanların  yorumlarından etkilendim ve bende kaligrafi kursuna başladım.Bu yazı sürecinde kendimle ilgili farkındalıklarım oldu. Sabrın her işte olmazsa olmaz olduğunu idrak ediyor insan.Kendime koyduğum sınırları farkettim. Hocamızda bayağa sabırlı tabi olması gereken aşamaya gelene kadar göstermeye videolarla anlatmaya devam ediyor. İlerleyen süreçte güzel yazılar ortaya çıkınca mutlu oluyosunuz ve vazgeçmemenin önemini anlıyorsunuz. Sanatın insan ruhuna olan hitabı kaçınılmaz.Hocamızın sayfasındaki eserleri de tecrübe ve azmini ortaya koymaktadır.

 

 

Hocam 42 yaşındayım.Uzun zamandır kaligrafiye merakım var.Bu yazıları gördüğümde hep iç geçirirdim. Sizin uzaktan kurs verdiğinizi görünce bu şekilde uzaktan olur mu acaba diye düşündüm. Ama sizin bu konudaki yetkinliğinizi görünce katılmaya karar verdim. İyi ki başlamışım hocam.Gün geçtikçe daha güzel yazmaya başladığımı farkettim.İnşallah daha da iyi olacak.Her şey için teşekkürler...

 


Benim adım Gülsena. 8 Yaşındayım.Bence çok güzel bir kurs. Bence olması gerektiği gibi gidiyor. Bence faydalı.Hem kim kaligrafi öğrenmek istemez ki? Whatsapp mesajlarıyla öğrenmek ilginç bir duygu. 

 

İsmim İclal. 13 yaşındayım. Bu kursa başlamak hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Yazı yazmayı seviyorum kaligrafiyle de bu yönden becerimi üst noktalara taşıma, tecrübe sahibi olma ve sanat yönünden kendime gelecek için bir yatırım yapma amaçlı hedeflerime ulaşıyorum. Uzaktan olması, istediğim zaman yazabilmem için çok iyi bir fırsat. Yaptığım hataları nazikçe söyleyip beni sıkmayan hocama teşekkür ederim.

 

Yaşım 42 olmasına rağmen uzun zamandır kaligrafi öğrenmek istiyor ancak yaşadığım illerde bir kurs bulamıyordum. Kocaeli'ye gelince de pandemi sürecinde oluşumuzdan dolayı bu arayıştan vazgeçtim. Hocamın facebooktaki kurs duyurusunu  gördüğümde uzaktan olabilir mi diye tereddüt etsemde madem şu anda bir kursa gidemeyeceğim denemekten zarar gelmez dedim.Hocam çalışmalarımı bana video ile gönderiyor.Ben de ödevlerimi ona gönderiyorum.Yapabildiysem yeni dersimi veriyor.Yoksa da çalışmaya devam ediyorum.Yapamadığım noktalarda da hocam püf noktalarını öğreterek başarmamı sağlıyor.İnşallah böyle devam edersek duygularımı güzel yazımla ifade edebileceğime inanıyorum.Değerli hocama böyle bir çalışma yaptığı için çok teşekkür ediyorum.

 

Siteyi ziyaret edipte kaligrafi ile ilgilenenlere fikir olması açısından yazmak istedim.  Öncelikle 43 yaşında biri olarak, burada daha önce yazan öğrencilerin görüşlerinden de anlaşıldığı üzere kaligrafi öğrenmek için yaşın hiç bir önemi olmadığını söylemek isterim. Yaz tatilimin bir ayını kaligrafiye ayırarak bu yolculuğa  başladım fakat kişisel sebeplerden dolayı daha erken bırakmak durumunda kaldım. Yine de çok yoğun, verimli ve teknik olarakta olsa hedefime ulaştığım bir kurs oldu benim için.  Gökhan hocamın benim hızıma uyarak gece gündüz demeden ödevlerimi kontrol etmesi, her defasında yanlışlarımı birebir yazarak doğru tekniğe yönlendirici açıklamalar yapması vede sorularımın hiç birini önemsememezlik etmeden cevaplaması ( naçizane  benim şahsi görüşüme göre) bu işi severek yaptığını ve iyi bir öğretici olduğunu gösteriyor. " Ben de kaligrafi öğrenmek istiyorum " diyenler varsa kesinlikle Gökhan hocamın sunduğu bu online firsati değerlendirmeli ...

 

 

Hocam işinde iyi ve disiplinli olan bir kişidir. Bu kaligrafi kursu hayatımda nadiren olan iyikilerimden birisi oldu. Hocamın başlarda hissettiğim cesaretsizlik hissimi yenmemi sağlaması ve bana olan güveni sayesinde daha hızlı bir şekilde ilerledim. Hocamın anlatımından ve açıklayıcı olmasından çok memnunum. Hatalarımı detaylıca açıklıyor, gece gündüz her ödev gönderişimde bana hemen dönüş yaparak beni daha iyi yazmaya teşvik ediyor. Kaligrafi eğitimi ile ilgili bir düşünceniz varsa bu online kursu size şiddetle tavsiye ederim.

 

 

Hocam kaligrafi konusunda hem yetenekli, hem de bildiklerini güzel bir şekilde öğretme hususunda mahirdir. Ben de kısa bir sürede kaligrafi yazmaya başladım. Keyifli, güzel bir süreçti. Takıldığım her konuda zaman sınırlaması olmadan yardımcı oldu. Bir kez öğrendikten sonra ara verip biraz yazısız zaman geçirsem bile, kısa bir tekrarla tekrar yazı yazabiliyor olmam eğitimin kalıcı olduğunu gösteriyor. İhtiyacım olduğu zaman kaligrafiyi  kullanabilmek güzel.

 

 

NAMAZ
DKAB ÖĞRETMENLERİ
TAVSİYE FİLM
BİLİŞİM KURSU